e2servers.com  olarak 2007 yılından itibaren her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayış ile hizmet vermekteyiz. Firmamızın kurulduğu ilk dönemlerde sadece hosting ve web tasarım alanında hizmet vermekteydik. Ancak aradan geçen her yıl, müşteri odaklı çalışmalarımız sonuç verirken biz de kendimizi geliştirmeye devam ettik.
2008 tarihinde Bakanlık onaylı yer sağlayıcı belgesi de aldıktan hemen 1 yıl sonra sanal ve fiziksel sunucu hizmeti de vermeye başladık.
2010 yılında ise; bugünkü halimizi aldık. Tam anlamı ile kurumsal bir yapı olduk; ancak bu esnada da samimi hizmet anlayışımızdan hiçbir şekilde vazgeçmedik.
Günümüzde, müşterilerimizin isteklerini göz ardı etmeyerek uygun fiyatlı ve aynı zamanda kaliteli sunucu, hosting ve sanal sunucu alanında en iyiler arasında yer almayı başardık.

Vizyon ve Misyonumuz
Uygun fiyatlarla satışa sunduğumuz hizmetlerimiz sayesinde internetin ve internet sitelerinin yalnızca belli bir kesim tarafından değil, herkes tarafından kullanılabilmesini hedeflerken bu süreçte müşteri odaklı olmayı benimsedik.
Her zaman için yeniliklere açık olmayı hedefledik ve yenilikçi, çözümcü yapımızla bilişim sektöründe geçirdiğimiz her gün bir önceki günden daha iyi olarak var olmaya devam ediyoruz.

e2servers.com Hizmetleri
Firmamız, başta yer sağlayıcı hizmetleri vermekteyken aynı zamanda çeşitli ek hizmetlerin lisanlarını da sunmaktadır. Tüm hizmetlerimiz için 7 gün 24 saat boyunca destek vermekteyiz.
Sunucularımız İstanbul / Radore Datacenter üzerinde barınmaktadır. Pek çok firmanın aksine Türkiye merkezli sunucular kullanıyor olmamız Türk kullanıcıların sitenize ulaşım süresini de kısaltmaktadır. Hızın, internet aleminde en önemli özellik olduğu düşünüldüğünde bu durum siz ve firmanız için büyük bir artı özellik olacaktır.

  • Hosting Hizmeti: Son teknoloji sunuculardan verilen hosting hizmetleri sayesinde yüksek uptime süreleri ile kesintisiz bir hizmet sunmaktayız.
  • Bulut Sunucular: Yüksek hız ve kesintisiz hizmet anlayışı ile sunduğumuz bulut sunucular sayesinde yüksek performanslı çalışmalar sürdürebilirsiniz.
  • Dedicated Sunucular: Kiralık sunucularda, paylaşımsız sunucular üzerinden hizmet verilmekte olup, sunucu yalnızca size kiralanmaktadır. Böylelikle, büyük bir alan ve para harcayarak özel bir yerde barındırmak zorunda kalacağınız sunucuyu uygun fiyatlarla kullanabiliyorsunuz.
  • Lisanslar: Yer sağlayıcı hizmetlere ek olarak çeşitli lisansların önemi azımsanamayacak öneme sahiptir. Güvenli internet için SSL sertifikaları, sitenizin daha hızlı olması için Litespeed lisanları ve Softaculous, Cpanel, CloudLinux lisanlarını firmamızdan satın alabilirsiniz.
WhatsApp Destek