Limitsiz Hosting Paketleri , trafik aşımı, web alanı ya da e-posta hesabı gibi talepleriniz sonrasında herhangi bir ekstra ödemeyle karşılaşmamanız için tasarlanmıştır.
cPanel Hosting paketlerimizde Dünyanın En çok Tercih Edilen Hosting paneli CPanel kullanmaktayız.

Limitsiz hosting amacı dosya arşivi amaçlı kullanım değil tamamen kullanıcının uzun süre trafik ve alan yükseltimi gerekmeden tek paket üzerinden kesintisiz hizmet almasını sağlamaktır.

Almış olduğunuz Limitsiz hosting paketlerinde SSL sertifikasını  ve Alan adı kaydını ücretsiz olarak sunuyoruz.İnternet siteniz güvenli olarak yer alıyor ve arama motorlarının üst sıralara çıkmanız kolaylaşmaktadır.

 

Limitsiz  Hosting Ayrıcalıkları

 

Dosyalarınızı Kolayca Yönetin

 

cPanel’in gelişmiş dosya yöneticisi sayesinde sitenize FTP ile bağlanmadan tüm dosyalarınızı kolayca yönetebilir, yeni dosyalar yükleyebilir veya mevcut dosyalarınızı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.Dosya yöneticisi sayesinde yazma izinlerinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

 

 

Kolay  E-Posta Yönetimi

 

Kendiniz ve çalışanlarınız için sadece bir kaç adımda e-posta hesapları oluşturabilir, şifrelerinizi değiştirebilir veya e-posta yönlendirmelerinizi yapılandırabilirsiniz.

 

Kolay  Yedekleme

 

Dosyalarınız, veritabanlarınız veya e-postalarınız için sadece bir kaç adımda kolayca full yedek alabilirsiniz. Bunun için manuel yedek alma özelliğini tercih edebilir veya zamandan tasarruf etmenizi sağlayan gelişmiş Yedek Alma Sihirbazı‘nı kullanabilirsiniz.

 

Detaylı İstatistikler

 

cPanel’in detaylı raporlar sunan gelişmiş istatistik ve kayıt programları ile sitenizin gelişimini yakından takip edin. Sitenize hangi anahtar kelimelerle ulaşıldığını, hangi sitelerden bağlantı verildiğini ve günün hangi saatlerinde daha yoğun olduğunu sadece bir kaç tıklamayla öğrenebilirsiniz.

Kampanyalar

Bir cevap yazın

WhatsApp Destek