Bulut Sunucunuzu Hazırlayın

CPU

1 vCpu

Disk Space

40GB

Bandwidth

500GB

RAM

1GB

$16.00

Satın AL

Ücretsiz Plesk Panel

Yüksek Performans

Tamamı Türkiye’de barındırılan, endüstri standardı kurumsal sunucular, alanında lider donanım markaları ile tasarlanmıştır. Bu sebeple sunucularımız Türkiye’deki özel yapılandırılmış SSD diskli yapımızla hizmet vermekteyiz.  SSD Diskli sistemleri ile optimize edilmiş sunucularımız ile maksimum hızlara ulaşabilirsiniz.

Bulut Sunucularınız kendisine atanmış yüksek bağlantı hızı ile yurt içinden erişim yapmaktadır. Bulut Sunucu sahibi müşterilerimiz bundan dolayı yurt içinden en hızlı internet erişime sahip olmaktadır.

Gelişmiş Alt Yapı

Hızlı Teslimat

Sunucunuz, siparişinizi verdiğiniz an çok kısa bir sürede hazırlanır ve tüm uygulama kurulum ve konfigürasyonları tamamlanmış halde size teslim edilir.
Farklı firmadaki uyumlu kontrol panelinize sahip sitelerinizi ücretsiz olarak firmamıza taşıyoruz.

Bizi Tercih Etmeniz İçin Nedenler ?

Hızlı
Teslimat
Performanslı
Donanımlar
Yüksek
İnternet Hızı
Türkiye
Konumlu
Ücretsiz
Panel
SSD
Disk
%100
Memnuniyet
Ücretsiz
Taşıma
Uygun
Fiyat
Hızlı
Destek

Sıkça Sorulan Sorular ?

Sunucularınız nerede barındırılıyor?

Tüm sunucularımız Türkiye’nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip olan Bursa – DGN verimerkezinde kendimize ait özel kafesli kabinlerde barınmaktadır. Sunucunuz, yurt içinde bulunması nedeniyle en hızlı internet erişimine sahip olacaktır.

Taşıma işlemlerinde yardımcı oluyor musunuz?

Farklı firmadaki uyumlu kontrol panelinize sahip sitelerinizi ücretsiz olarak firmamıza taşıyoruz.Bizden hizmet aldıktan sonra eski firmanızdaki gerekli bilgileri tarafımıza ilettikten sonra tüm taşıma sürecinizi biz yönetmekteyiz.Bu işlem için eski bilgileriniz yeterli olmaktadır.

Bulut Sunucular güvenilir mi?

Bulut sunucular aynı fiziksel sunucular gibi satın aldığınız kaynak kadarını size izole eder. Böylece diğer müşteri veya sistemlerden bağımsız çalışır. Bu nedenle sunucu seviyesinde herhangi bir güvenlik sorunu yaşamazsınız. Ayrıca fiziksel sunucularda yaşanması olası disk sorunlarını bulut sunucularda yaşama riski daha düşüktür.

Ödeme methodlarınız nedir?

Kredi kartı, Banka Havalesi veya Paypal ile ödemelerinizi bize ulaştırabilirsiniz. Uluslararası müşterilerimiz için Paypal ödeme methodunu önermekteyiz.

Neden Bulut Sunucu seçmeliyim?

İhtiyacınız olan kaynak gereksinimleri fiziksel sunucu seçiminde önemlidir.Kaynakların yükseltimesi fiziksel sunucularda zordur. Bulut sunucularda, esnek yapı sayesinde istediğiniz an ram,cpu veya disk kaynaklarınızı yükseltebilirsiniz. Performans olarak aynı, fiyatta avantaj sağlamaktadır.

Ekstra IP adresi alabilir miyim?

Standart olarak bulut sunucu aldığınızda bir adet IPv4 ip adresi almaktasınız. Talep ettiğiniz taktirde satın alma sırasında veya satın aldıktan sonra ekstra ip adresi talep edebilirsiniz. Her ekstra IP adresi aylık $3 olarak ücretlendirilmektedir.

Kontrol paneli nasıl satın alabilirim?

Bulut sunuculara kontrol panelini sipariş sırasında veyahut sitemizdeki cpanel lisansları bölümünden satın alabilirsiniz. Talep ettiğiniz taktirde kontrol paneliniz tarafımızca kurulup anahtar teslim sağlanabilmektedir.

Uzun süreli kiralamalarda herhangi bir indirim var mı?

Bulut sunucu satın alma sırasında seçeceğiniz ödeme periyoduna göre indirimler alabilmektesiniz. Örneğin yıllık alımlarda 2 ay indirimli olmaktadır. Daha yüksek süreli kiralamalar için satış ekibimize ulaşarak proje fiyatı talep edebilirsiniz.